Nareszcie czerwiec! Pierwszy letni miesiąc przywitał nas upałami sięgającymi trzydziestu stopni (a w niektórych miejscach nawet więcej!). Większość z nas w taką pogodę najchętniej pozbyłaby się większości ubrań, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na paradowanie po ulicach w szortach, sukienkach na ramiączkach czy bardzo krótkich spódniczkach - czy to z powodu dress code'u, własnych przekonań lub po prostu gustu. Całe szczęście istnieje prosty sposób na to, aby choć trochę zawalczyć z upałem, gdy już musisz przebywać na zewnątrz: wybierz strój, w którym dominuje biel, a Twoje ubrania zadziałają niczym tarcza odbijająca promienie słoneczne. Ten prosty trik, wraz z odpowiednim nakryciem głowy i kremem z filtrem, zapewnią Ci pełną ochronę przed słońcem.

Biel może wydawać się nudnym, a wręcz mało twarzowym kolorem, ale nikt nie powiedział, że musisz ją nosić bez dodatków. Pozwól jej być dominującym kolorem Twojego outfitu. Strój możesz uzupełnić np. świeżymi pastelami lub neonowymi akcentami, a nawet wyrazistym wzorem! Oto nasze propozycje takich zestawów:

Jak widać, nie trzeba wiele wysiłku, aby uczynić biały kolor bardziej "Twoim". Ten niewielki kompromis pomoże Ci przetrwać lato, więc warto o tym pomyśleć podczas kompletowania strojów na upalne dni. Kto wie, może biel stanie się Twoim ulubionym kolorem? :)