Spódnica o wąskim, ołówkowym kroju to jeden z najbardziej podstawowych elementów kobiecej garderoby. Doskonale maskuje niedoskonałości sylwetki, a oprócz tego daje dużo możliwości na tworzenie różnorodnych stylizacji.

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego stroju na oficjalne spotkanie, lub po prostu stawiasz na klasyczną elegancję idealnym rozwiązaniem będzie jednobarwna spódnica ołówkowa, najlepiej w stonowanych kolorach. Jednak pamiętaj, że stylizację opartą na gładkiej, jednokolorowej spódnicy zawsze możesz ożywić mocniejszym odcieniem bluzki, lub kolorowymi dodatkami.

W pracy świetnie sprawdzą się także spódnice o delikatnym, uniwersalnym wzorze tkaniny, jak na przykład dobrze znana krata.

Na co dzień polecamy mniej zachowawcze kolory, na przykład jeden z najmodniejszych kolorów nadchodzącej wiosny: słoneczny żółty. Dobrym pomysłem na mniej zobowiązującą stylizację są również spódnice z wzorzystych tkanin, tutaj dodatki nie będą już tak ważnym elementem, gdyż to spódnica będzie grała główną rolę i przykuwała wzrok koleżanek

Zatem drogie Panie zapraszamy do naszego eksperymentowania w stylizacjach na bazie prostej, ołówkowej spódnicy.

Jeśli chcesz się z nami podzielić swoim pomysłem na zastosowanie produktów z naszej kolekcji i pojawić się naszej stronie oznacz nas na Facebooku @kamaelite bądź Instagramie @kama_elite.pl lub wyślij zdjęcie na mateusz@kama-elite.pl