O Meghan Markle mówi się teraz wszędzie - każdy, a szczególnie media, zainteresowany jest najdrobniejszymi szczegółami jej życia. My jednak skupimy się na tym, o czym zawsze piszemy: modzie! Świeżo upieczona księżna, w przeciwieństwie do Kate Middleton, ubiera się bardziej na luzie. Często możemy zobaczyć ją w zwyczajnych, casualowych stylizacjach, po które sięgnęłaby każda z nas. Nawet na czerwonym dywanie czy ważnych uroczystościach Meghan stawia na proste sukienki, które mają więcej wspólnego z niewymuszoną elegancją, niż z królewskim przepychem. Dziś przyjrzymy się jej strojom - jednym codziennym, a drugim wyjściowym - które możemy z łatwością odtworzyć.

Trudno o bardziej wygodny, a jednocześnie stylowy zestaw niż top w paski, czarne legginsy i cieliste baleriny. Tak ubrane możemy spędzić cały dzień załatwiając najróżniejsze sprawy, a jednocześnie nie martwić się o swój wygląd. W przypadku kapryśnej pogody dodajcie do całości trencz i ciemne okulary. Teraz możecie stawić czoła wszelkim wyzwaniom!

Stylizacja w kolorze nude to absolutna klasyka: sprawdzi się na każde oficjalne wyjście. Zadbajcie o interesujący detal - w tym przypadku buty urozmaicone misternym sznurowaniem - i poczujcie się jak na czerwonym dywanie!

Chociaż od co najmniej dwóch lat świat przygląda się Meghan jako partnerce Harry'ego, nie wpływa to na jej modowe wybory. Księżna pozostaje przy swoich przyziemnych, lecz ponadczasowych zestawach, co przy jej wyrazistej urodzie jest doskonałym rozwiązaniem. Gratulujemy poślubienia księcia, ale także świetnego wyczucia stylu. :)

Jeśli chcesz się z nami podzielić swoim pomysłem na zastosowanie produktów z naszej kolekcji i pojawić się naszej stronie oznacz nas na Facebooku @kamaelite bądź Instagramie @kama_elite.pl lub wyślij zdjęcie na mateusz@kama-elite.pl.