Palmy to trend, który na pokazach mody pojawił się kilka lat temu, po czym przebył długą drogę, aby wreszcie pojawić się w sklepach. Zrobił to jednak w odpowiednim momencie - teraz, gdy szykujemy się do upalnego lata! Tropikalne klimaty idealnie wpisują się w pogodę, która czeka nas w najbliższych miesiącach. Dziś pokażemy dwie stylizacje z udziałem naszych produktów utrzymane w palmowym trendzie, lecz wciąż eleganckie, pomimo tak casualowego wzoru.

Z tym zestawem możesz śmiało ruszać w miejską dżunglę! Modna torba-koszyk pomieści wszystko, czego potrzebujesz, zaś buty i kapelusz z naturalnych materiałów zapewnią Ci wygodę. Nasza spódnica to element, która dodaje tej stylizacji szyku. Uzupełnij całość koszulą w stylu safari i złotymi bransoletkami dla odrobiny blasku.

Palemki, pnącza i piękne kobaltowe kwiaty - jeśli założysz naszą sukienkę na jakąkolwiek letnią uroczystość, będziesz nie tylko elegancko wyglądać, ale i popiszesz się znajomością trendów. Sukienka w tak bogaty wzór nie wymaga wielu dodatków; wystarczą proste sandały i naszyjnik lub bransoletka (mniej lub bardziej odważne - my zdecydowaliśmy się na tę drugą opcję, ale wybór należy do Ciebie!). Jeśli zamierzasz spędzić dużo czasu na zewnątrz, nie zapomnij o pasującym kapeluszu.

Liście palmy nie muszą być zarezerwowane tylko dla T-shirtów - jak widać, doskonale sprawdzają się też na bardziej wyjściowych ubraniach. Zachęcamy do eksperymentowania z palmowym trendem! Warto sięgnąć po niego teraz, gdy króluje na ulicach, a temperatury sprzyjają nawiązywaniu do tropików w stylizacjach.

Jeśli chcesz się z nami podzielić swoim pomysłem na zastosowanie produktów z naszej kolekcji i pojawić się naszej stronie, oznacz nas na Facebooku @kamaelite bądź Instagramie @kama_elite.pl lub wyślij zdjęcie na mateusz@kama-elite.pl.