Opublikowano Dodaj komentarz

Koronki

Temat na dziś: koronki. Koronkowa sukienka to kwintesencja kobiecości. Ubrania z koronkowymi motywami aktualnie odnajdują sie w każdej stylistyce modowej. Koronki są modne i są po prostu wszędzie, od spódnic maxi w stylu boho, po wytworne, eleganckie sukienki idealne na wieczór. Zastosowanie koronkowych elementów nadaje kreacji zmysłowości, pozostawia lekkie niedopowiedzenie i pobudza wyobraźnie płci przeciwnej.

Koronki są świetnym wyborem, ponieważ dają szanse na stworzenie wielu różnorodnych stylizacji na bazie np. jednej sukienki. Możemy uzyskać subtelny, delikatny look wybierając neutralne dodatki, lub wręcz przeciwnie, zadziorny i śmiały outfit korzystając z bardziej odważnych rozwiązań jakim jest przykładowo połączenie koronkowej sukienki i skórzanej kurtki.

Propozycją elite w kolekcji jesiennej jest jednokolorowa sukienka połączona z odpowiednio dobraną kolorystycznie delikatną koronką. W naszej stylizacji postawiliśmy na klasykę, połączenie głebokiej czerwieni z czernią to coś co po prostu musi sie udać. Niecierpliwie czekamy na Wasze zastosowania sukienki elite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.