Opublikowano Dodaj komentarz

Tunika – Twój sposób na niedoskonałości

Zbliża się lato i zapewne już teraz zastanawiasz się, jaki rodzaj ubrań najlepiej będzie wyglądał przy wyższych temperaturach, gdy po miesiącach oczekiwań odsłaniamy ciało. Ten moment to dla Ciebie stres, ponieważ masz zastrzeżenia do swojej figury, zauważasz niedoskonałości? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: tuniki to element garderoby, który odpowiednio dobrany, podkreśla walory każdej kobiety.

Odsłaniaj ciało z klasą

Gdy wzrasta temperatura, chętnie zrzucamy z siebie grube swetry, bluzy, kurtki i płaszczyki. Czymś naturalnym staje się wychodzenie na świeże powietrze w krótkim rękawku i garderobie z przewiewnych materiałów. Problem w tym, że niewłaściwy wybór ubrania może przedstawić nas w bardzo niekorzystnym świetle.

Nawet jeżeli masz dobre zdanie o swojej figurze, raczej nie eksponuj nagiego brzucha, nie ubieraj się w bardzo obcisłe, opinające bluzki. To po prostu nieeleganckie, również w przypadku kobiet powszechnie uznawanych za niezwykle atrakcyjne. Jeśli natomiast posiadasz zaokrągloną figurę, a Twoje obfite kształty niekoniecznie Cię radują, gdy widzisz się w lustrze, tym bardziej zrezygnuj z opinających ubrań. Wybierz bluzkę, która zwiewnością i krojem dosłownie przemieni Cię w esencję kobiecości i naturalnego, nieskrępowanego piękna. Mowa o tunice.

Tunika – ubranie pięknej kobiety

Tuniki, choć współcześnie przygotowywane w najróżniejszy sposób, definiujemy jako luźne, lekkie bluzki z rękawem, wykraczające za pas, zwykle dochodzące przynajmniej w części do połowy ud, a nawet kolan.

Swoim krojem zasłaniają fałdki, które w przypadku innych ubrań dosłownie wylewałyby się na zewnątrz. Krótki rękaw, a także dekolt odwracają uwagę od „boczków”, masywnych ud i bioder, bardziej skupiając wzrok na biuście, który zapewne jest Twoim atutem. Niedoskonałości figury (jeśli tak traktujesz swoje proporcje, choć możesz mieć na ten temat zupełnie inne zdanie!) są zakryte, a ciało wyeksponowane w zupełnie nowy sposób, na wskroś elegancki i lekki.

Wybierając tunikę, pomyśl o swoim wzroście i odpowiednio dopasuj jej długość, żeby nie wyglądać nieproporcjonalnie. Kieruj się swoimi upodobaniami stylistycznymi. Świetnie wyglądają jednolite tuniki, szczególnie w oficjalnych sytuacjach. W letnie dni, kiedy tak dużo atrakcji i zabaw staje się Twoim udziałem, masz prawo poszaleć z kolorami i wzorami. Geometria, kwiaty, etno – to wszystko trendy, które nie przemijają, pomimo zmian w modzie. Tego typu tuniki znajdziesz w naszym sklepie.

Ponieważ tuniki są na swój sposób rozłożyste, wyróżniasz się w tłumie, a inni zwracają na Ciebie uwagę. Prezentujesz się o wiele poważniej od dziewczyn i kobiet, które postawiły na obcisłe, odsłaniające ciało bluzki, przez co jesteś odbierana jeszcze lepiej. Wybierz modną tunikę, która swoim materiałem i krojem wpisuje się w Twoje oczekiwania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.