Blog - co nowego?

0 komentarze
33 odsłony
Trendy

Lata 70. powróciły i odbijają się na obecnej modzie na wiele sposobów. Jednym z najciekawszych przejawów tego trendu jest przewaga ciepłych barw. Tak, w tym sezonie zapominamy o czerni, chłodnych błękitach, i innych zimnych kolorach! Nie nosimy też ostrej bieli - ta zostaje wymieniona na całą paletę neutralnych opcji, takich jak ecru, beż, czy gama odcieni typu nude.

0 komentarze
65 odsłony
Trendy

Czujecie już pierwsze powiewy wiosny? My tak! O tej porze roku dajemy się oczarować kwiatom, romantycznym falbanom i zwiewnym szyfonom. To oczywiście świetna wiadomość dla miłośniczek stylu boho. Chociaż nazwa tego trendu nawiązuje do słowa bohema, to jego nowoczesna wersja bardziej nawiązuje do mody przełomu lat 60. i 70. niż do luźnych, bogato zdobionych strojów dawnej artystycznej cyganerii. Nie pozwolimy Wam pozostać w tyle - dziś zaproponujemy Wam kilka elementów, których w tym sezonie nie może zabraknąć w szafie współczesnej miłośniczki stylu hippie.

0 komentarze
88 odsłony
Porady modowe

Każda z nas zna przynajmniej jedną kobietę ze swojego otoczenia, która zawsze wygląda stylowo, świeżo i elegancko. Jej stroje, choćby najprostsze, zawsze wywołują zachwyt i wyglądają na dokładnie przemyślane. Czy zdarza Ci się patrzeć na nią i zastanawiać się: "Jak ona to robi"? Tajemnica stylu nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy podążać za pięcioma prostymi zasadami, aby zawsze wyglądać dobrze.

0 komentarze
95 odsłony
Stylizacje

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Można nie lubić jego wszędobylskiej natury - w tym tygodniu wszystkie sklepy i ulice zostaną zalane czerwienią, różem i serduszkami - ale my jak najbardziej zgadzamy się z ideą przynajmniej jednego dnia, kiedy możemy celebrować wspaniałe uczucie, jakim jest miłość. Wiele z nas będzie poszukiwać wyjątkowego stroju na walentynkowy wieczór, dlatego postanowiliśmy Wam nieco pomóc w wyborze. Dziś przedstawimy Wam trzy różne stylizacje, z których każda z Was będzie mogła wybrać coś dla siebie.

0 komentarze
105 odsłony
Trendy

Historia apaszki sięga aż starożytnego Egiptu, gdzie królowa Nefertiti przewiązywała fryzurę cienkim kawałkiem materiału. Trzeba jednak przyznać, że prawdziwy szał na ten element garderoby przypadał dopiero na lata 50. i 60. XX wieku, kiedy kobiety używały go nie tylko dla ozdoby, ale i z konieczności. Był to nieodzowny element panującego wtedy stylu pin-up. Dziś co prawda apaszki odeszły nieco w zapomnienie, ale ich wzory królowały na pokazach wiosna/lato 2019 - a wkrótce opanują także nasze szafy. My wychodzimy naprzeciw tym tendencjom i proponujemy Wam kilka modeli zgodnych z tym niezwykle kobiecym trendem.